Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
Fatih Taşkale
[email protected]

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Fatih Taşkale
[email protected]

EDİTÖRLER

Nihan Tırnovalı
[email protected]

Ali Can
[email protected]

Neşet Kıracan
[email protected]

Yeliz Bayden
[email protected]

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ

(Çalışma Saatleri 23:00-08:00)

Nedim Gökbör
[email protected]

HUKUK DANIŞMANI

Hasan Önen
[email protected]

REKLAM REZERVASYON

Atlas Medya Reklam
[email protected]

YAZILIM

Tumeva Bilişim - Haber Yazılımı

DOMAIN SERVİSİ

Godaddy

HOSTING SERVİSİ

Tumeva Bilişim

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
[email protected]

ADRES

İstanbul/ Eyüp Sultan Hz Halit Bulvarı No 179

TELEFON

Telefon 0850 545 2 545 1

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. Baskanhaber.com yazıların sorumluluğunu almaz.

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

baskanhaber.com’da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. baskanhaber.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, baskanhaber.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

baskanhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları baskanhaber.com’a aittir.

baskanhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar baskanhaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. baskanhaber.com’da ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. baskanhaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on baskanhaber.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.
External links on hissegundem.com are opened on a new page. baskanhaber.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.