Tv8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programı Masterchef, bu hafta yine nefesleri kesti. Bu hafta mavi takım ve kırmızı takım iki yarışmacıyı eleme potasına gönderdi. Peki Masterchef’te bu akşam kim elendi? İşte detaylar. Bireysel ve takım oyunu olarak yemek yapma yarışması olan Masterchef geçen yıl başladığı yayın hayatında izleyiciyi ekran başına bağlamayı bildi. Pazartesi, Salı ve Çarşamba […]

 Masterchef’te Kim Elendi? 9 Ekim Masterchef Eleneni Beli Oldu!

09.10.2019 - 23:23

Güncelleme : 09.10.2019 - 23:23

Tv8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programı Masterchef, bu hafta yine nefesleri kesti. Bu hafta mavi takım ve kırmızı takım iki yarışmacıyı eleme potasına gönderdi. Peki Masterchef’te bu akşam kim elendi? İşte detaylar.

Bireysel ve takım oyunu olarak yemek yapma yarışması olan Masterchef geçen yıl başladığı yayın hayatında izleyiciyi ekran başına bağlamayı bildi. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günlerinin vazgeçilmez yarışma programı olan Masterchef Türkiye yeni sezonda da fırtınalar estiriyor.

Çarşamba günleri en çok merak edilen Masterchef Türkiye’de bu hafta kim elendi sorusu oluyor. Bu hafta takım oyunlarında mavi takım ve kırmızı takım birer oyun kazanarak eleme oyunlarına ikişer yarışmacı gönderdi. Kırmızı takımda F. Batuhan ve Açelya eleme potasına giereken, mavi takımda dokunulmazlığı kazanan Batuhan, iki takım arkadaşını eleme potasına yollayacak.

Masterchef Türkiye’de bu hafta yeni başlayan Yekaterina, performansı beğenilirken, bu hafta eleme potasına ismi yazılması muhtemel yarışmacılar arasında yer alıyor. Bu hafta Bursa’da gerçekleştirilen yarışma da, takım oyununu kaybeden mavi takım tüm sorunu Batuhan’da bulurken, Batuhan’ın dokunulmazlık oyununu kazanması hesapları değiştirdi.

Mehmet Şef bu hafta yine yarışmacılardan birisine sinirlendi. Mavi Takım yarışmacısı Yasin, yapılan menüyü oylama yapacak misafirlere sunarken fazla konuşması Mehmet Şef’in dikkatini çekti ve şef Yasin’i uyardı.

Dokunulmazlık oyununu kazanan Batuhan kendi takımından bir kişiyi direk potaya gönderme şansını yakalayınca Murat’ı seçti. Böylelikle eleme potasına giren adaylar, F. Batuhan, Açelya ve Murat oldu. Mavi Takım’da oylama sürerken, Güzide oylarının birisini Rıfat diğerini Cemre’ye verdi. Yekaterine oylarının birisini Rıfat diğerini Yasin’e verince Rıfat’ın iki oyu oldu. Oy kullanma sırası Yasin’e geldi. Yasin oylarından birisini Cemre’ye diğerini ise Güzide oldu.

Mavi takımda oy verme sırası Rıfat’a geldi ve oylarını Yasin ve Cemre’den yana kullandı. Cemre ise oylarını Yasin ve Güzide’den yana kullandı. Murat oylarını, Rıfat ve Yasin oldu. Dokunulmazlık kazanan Batuhan, Cemre ve Yasin’i seçti böylelikle eleme potasına mavi takımdan Murat ve Yasin oldu.

Masterchef bu hafta kim elendi?

9 Ekim Masterchef elemesinde bu hafta Yasin, Murat, F. Batuhan ve Açelya eleme oyunu oynayacak. Masterchef bu hafta Açelya’nın elenmesi bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın