Selahattin Demirtaş’ın Terörist Abisinden Hadsiz Tehdit!

Türkiye’nin Fırat’ın doğusunda başlattığı “Barış Pınarı” harekatı içeride ve dışarıda bir çok kesimi rahatsız etti. Özellikle PKK’nın siyasi temsilcisi HDP her fırsatta Türkiye aleyhine propaganda yapmaya devam ediyor. Son olarak HDP eş genel başkanı Selahattin Demirtaş’ın abisi Nurettin Demirtaş dağda saklandığı yerde tehditler savurmaya devam ediyor. Mehmetçik bölücü terör örgütü PKK/YPG’nin sonunu getirmeye hazırlanırken örgüt […]

 Selahattin Demirtaş’ın Terörist Abisinden Hadsiz Tehdit!

10.10.2019 - 18:25

Güncelleme : 10.10.2019 - 18:25

Türkiye’nin Fırat’ın doğusunda başlattığı “Barış Pınarı” harekatı içeride ve dışarıda bir çok kesimi rahatsız etti. Özellikle PKK’nın siyasi temsilcisi HDP her fırsatta Türkiye aleyhine propaganda yapmaya devam ediyor. Son olarak HDP eş genel başkanı Selahattin Demirtaş’ın abisi Nurettin Demirtaş dağda saklandığı yerde tehditler savurmaya devam ediyor.

Mehmetçik bölücü terör örgütü PKK/YPG’nin sonunu getirmeye hazırlanırken örgüt içerisinde çözülmeler ciddi boyutlara ulaştı. Örgüte adam bulmakta zorlana PKK çocukları dahi zorla kaçırarak örgüt mensubu yapmaya çalışıyor. Örgüt içerisindeki bu dağılmanın önüne geçmek için sözde örgüt liderleri açıkladıkları asılsız tehdit ve mesajlar ile örgütü bir arada tutmaya çalışıyor.

Son olarak HDP eş genel başkanı Selahattin Demirtaş’ın abisi Nurettin Demirtaş Türkiye’nin başlattığı operasyon sonrası bu savaşın ülkenin her kentine sıçratmak la tehdit etti. Kırmızı listede olan ve başına ödül konulan Demirtaş, korku içerisinde olduğu ve mehmetçikten kaçmak zaman kazanmaya çalıştığı gelen bilgiler arasında.

Özellikle sosyal medya üzerinden algı yapmaya devam eden PKK örgüt mensupları 2017 yılında YPG’nin ve Esad rejimi tarafından katledilen sivillerin fotoğraflarını FETÖ’cü hesaplar ile servis ederek mehmetçiğin katliam yaptığı imajını dünyaya vermeye çalışıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün yaptığı açıklama da YPG’nin sivil yerleşim yerlerini bombalayarak Türkiye yaptı demek suretiyle kara propaganda yapmaya başladığını ve tüm dünyada sivillerin yaşam alanları ve canlarını garanti etme taahhüdü verdiğinin altını çizdi.

Diğer yandan ABD Başkanı Trump, PKK örgüt mensuplarıyla aynı dilde konuşarak Türkiye’yi tehdit etmeye devam ediyor. Özellikle YPG’ye gönderilen binlerce tur silah an itibariyle Türk silahlı Kuvvetlerinin kontrolüne geçmesiyle birlikte başta ABD olmak üzere bir çok avrupa ülkesi de Türkiye’yi tehdit eden mesajlar vermeye devam ediyor.

ABD Askerleri Çekti, Operasyon Başladı!

Dün ABD askerlerinin bölgeden çekilmesiyle Cumhurbaşkanı Erdoğan operasyon başlatma talimatını verdi. dün başlayan hava operasyonu ardından dün gece komandolar Suriye’ye geçerek kara harekatını başlattı. Türkiye’nin tavizsiz sürdürdüğü Barış Pınarı harekatında şu ana kadar 110 teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi. Operasyon hava unsurları ve kara unsurlarının ortak çalışmaları ile titizlikte sürdürülüyor.


YORUMLAR
Bir Yorum Yapın