Ahmet Öncüden

Ahmet Öncüden

Ahmet Köşesi

Kuruluş Osman 24. Bölüm Fragmanında Dikkat Çeken Sahne!

28 Mayıs 2020 - 00:25

Geçtiğimiz yıl TRT1 ekranlarınad ve 4 sezondur reytingleri altını üstüne getiren Diriliş Ertuğrul sonrası bu yıl Kuruluş Osman ile ATV ekranlarına geçen dizi yine izlenme rekorları kırıyor. 23. bölüm ile ekranlara gelen dizide bu akşam nefes kesen sahneler yaşandı. Kendisine kurulan tuzakları geçen Osman Bey, sonunda Alişar, Dündar ve Bahadır'ı yakalyarak Kayı Obası'na getirdi. 

Moğala yeni plan,
Osman Bey, moğolun uşaklığını yapan Dündar ve Alişar Bey ile yeni plan kurmak istiyor. Balgay'ı tuzağa çekecek olan Osman Bey, kurtuluş ateşini harlandırdı. Kuruluş Osman 23. bölümünde yaşanan gelişmeler sonrası 24. bölüm ve fragmanı merakla beklenmeye başladı. Osman Bey'in gördüğü rüya 24. bölümde başlayacak mı? Detaylar haberimizde..

Kuruluş Osman 24. Bölüm fragmanı yayınladı mı?
ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman'ın 24. bölüm fagmanı yayınlandı. Osman Bey devletin ilk tohumlarını bu bölümde atmaya başlayacak.. İşte Kuruluş Osman 24. bölüm fragmanı

KURULUŞ OSMAN 24. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

Kuruluş Osman 23. bölümde neler yaşandı?
Alişar ve Dündar'ı kayı obasına getiren Osman Bey, ikisininde cezasını vermek ister. Aygül ve Zöhre babalarını kurtarmak için gizli plan peşine düşerler. Osman Bey ve Bala Hatun'un evlenmesi Kayı Obası'nda nasıl karşılanacak. Osman Bey kurtuluş ateşini yaktı ve alpleriyle birlikte Alişar'ın konağını başına yıktı. Osman Bey'in önemli bir konu da Konya'da Osman Bey'e karşı sultanı kışkırtmaları oldu. Osman Bey Moğol ve Konya arasında kaldı. İşte Kuruluş Osman 23. bölümde yaşananlar..

KURULUŞ OSMAN 23. BÖLÜM İZLE

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum